Lulaaa

Mohu si znova stáhnout již zaplacenou hru?

Dobrý den, mám koupenou hru na google play (Osmos HD), budu si měnit telefon a ráda bych věděla jestli si ji budu moct znova stahnout z mého účtu když už jsem jí platila, nebo o ní přijdu? Omlouvám se jestli se opakuju, ale dotaz jsem zde nenašla. Děkuji

Nejlepší odpověď
Dochy

pokud se nemýlím, pak ano. Aplikaci budete mít na svém účtu vedenou jako zaplacenou a neměl by být problém.

Další odpovědi
Sůwa

Možná jak kde, ale já při změně PC o hry stažené a zaplacené z Doublegames přišla.

Rohlik

Určitě to jde, vím to na 100%. Veškeré zakoupené hry jsou ale spojeny s tvým Google účtem. Takže je třeba zadat do nového zařízení stejný email.