mily

Mohu si vzít do letadla…

Mohu si vzít do letadla nůžky,nožík a pepřák. Nemyslím na palubu,ale měla bych věci v kufru v zavazadlovém prostoru.

Nejlepší odpověď
quentos

3× ano: pepřák můžete (118 ml), pokud je zabezpečen, aby sám od sebe nevystříkl, srv. zde (v angl.)

answers.yahoo­.com/question/in­dex?qid=20080515200930A­Amv8be

S nůžkami můžete i na palubu, viz zdroj (v angl.). Nožík v kufru vám taky projde, viz:

answers.yahoo­.com/question/in­dex?qid=20080412160634A­Aj6WR7

Zdroj: answers.yahoo­.com/question/in­dex?qid=20080816175414A­AruEzu

Další odpovědi
FOG

S temi ostrymi veci bych to na palubu nezkousel,zalezi vsak na kam letite.
jinak do podpalubi to neni problem.Jednou jsem „pasoval“ cca 20 noziku na skrabani brambor a zeleniny ,jako soucast jedne souteze na narozky me mamky a proslo to OK.