Stříbrný

Mohu si ve městě stoupnout s autem na parkoviště a prodávat v něm ovoce?

Živnostenský list mám, ovšem nevím, zda-li se toto musí ohlašovat na obecním úřadě, případně jaká za prodeje bez povolení hrozí pokuta.

gecco-zaplatím 200Kč za parkovné, není to dost? :-) přecejen, budu využívat klasické jedno místo na parkovišti, nic víc, nic míň.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hlavně musíš vyřešit pronájem pozemku, na němž hodláš prodávat - i ten něčí je...
;-)
___
Poskytni (pronajmi) svůj dvorek na parkování a pak tam ´přivítej´ prodejce...
;-)

Další odpovědi:

Nejlepší je zajít na MÚ a zeptat se. Místní vyhlášky má každý jiné.
Podle gecca by sis měl pronajmout pozemek a podle mě, když budeš stát na placeném parkovišti a budeš mít zaplacené parkování, tak máš zaplaceno.
Pokud budeš mít nějaké horké zboží, jako já kdysi meruňky, tak jsem prodal za hodinu 13 metráků po 15kč a než přišli měšťáci, tak mi akorát mohli vymést bordel z vozejku :-D

Zlatý

Parkování a prodejní místo jsou dvě rozdílné věci. Pokud ti však majitel pozemku / město/ uzná že po zaplacení parkovného můžeš i prodávat, tak je to v pořádku. Předem se ale musíš informovat a získat příslušné povolení.

Zlatý

Můžeš, ale musí se to nějak zaonačit. Dám příklad, chceš prodat 4kg jablek za 100Kč... zaparkuješ auto...vyndáš tabuli a křídou na ni napíšeš: ZTRATIL JSEM NA TOMTO PARKOVIŠTI 100KČ, POCTIVÉMU NÁLEZCI DARUJI 4KG JABLEK

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

Drap-to bych velmi rád, ovšem jak jsem studoval různé přihlášky, nahlášky a požadavky na daném MÚ, mají na vyřízení 14-30 dnů a navíc dnes tam nejsou a já tam chci jet v sobotu/neděli. Jestliže bych měl čekat do pondělí, dané ovoce shnije.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.