katsumi

Mohu si udělat rekvalifikační kurz (který by mi byl proplacen) v kraji, ve kterém nemám trvalé bydliště?

Nejlepší odpověď
anonym

Jestliže se dohodneš s ÚP, proč ne??
Ale – na zaplacení rekvalifikačního kurzu nemáš automaticky nárok a ÚP požaduje splnění některých podmínek (např. může požadovat potvrzení ´budoucího´ zaměstnavatele o tom, že tě po úspěšném absolvování rekvalifikace, aspoň po nějakou dobu, bude skutečně zaměstnávat).
Takže se – s konkrétními podrobnostmi zeptej na svém příslušném ÚP, tady ti (a na takto obecně položený dotaz) asi nikdo přesně neodpoví.