Romča23

Mohu si sama odhlasit trvale bydliste a po te hned prihlasit na MěÚ?

Dobry den.Mam dluhy a potrebuju si odhlasit trvale bydliste.Moje mama z nepochopitelneho duvodu to nechce udelat sama:o(. Dekuji za odpovedi Hejlikova

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne, bohužel to tak nejde.
Odhlásit z TP lze tak, že ten kdo vás přihlásil, tedy vaše mamka musí dát návrh na zahíjení správního řízení na MÚ a zde doložit, že se v bydlišti nezdržujete. správní orgán vše prověří a buď vydá rozhodnutí o zrušení TP nebo ne. Pokud vydá rozhodnutí o zrušení TP, tak vám zároveň přidělí TP na MÚ.
Ale tak jak to chcete vy to bohužel nejde.

Další odpovědi
Mili @

Já jsem kvůli dluhům odhlásila syna a kamarádka taky…
Přece maminka nemůže chtít, aby k ní přišli exekutoři, ne????