Avatar uživatele
Verona14

Mohu si nechat vytetovat svastiku, zakomponovanou v jiném motivu?

Mám vytvořený návrh na tetování, mám tam symboly které pro mě něco znamenají. No a taky malý znak svastiky. svastiku nemyslím kvůli nacismu nebo tak, ale jak jistě víte tak to má normální význam..... jo a tetování by nebyla na moc viditelném místě, jen v plavkách.. dík za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, Banán88 před 3446 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Banán88

dotaz pro me jak delany HA HAAAAAA :D
.. se svastikou budes mit problem kdykoliv a kdekoliv, buh vi, jestli ji sam tater udela. Jde o to, ze spolecnost je k mnoha motivum zaslepena a radi je pouze tam kam saha jejich vzdelani. Sam mam na zadech orlici, ano, tzv risskou, ovsem vychazi z rimske legie a to uz take malokdo vi .. nevadi.. Ja to preziji.. Ale hodne dlouho mi trvalo, nez jsem nasel ochotneho a schopneho tatera. To byl orisek nejvetsi, nakonec jsem nasel taterku ktera mela prehled, byla schopna a nepojala me hned u dveri jako zas… nacka.. Mam i Jezise a pritom nejsem verici, proc by ze me mela orlice delat nacka? Ale spolecnost je otupela.. Pocitej s tim ;)
Doplňuji:
viz marci1: nadherny priklad jak lide reaguji na neco zcela neskodneho, az absurdni prijde mi a pres to. Lidska hloupost nezna mezi. Za chvili se budou i energetici omlouvat za vystrazna znaceni.
Ono je to vse o tom, jak kdo chce skodit a jak se to komu hodi. Uz takova neskodna bunda zvana bomber vychazi ze strihu stylu leteckeho, letali v nich spojenci a dnes? Kdyz si ji vezme levicovy anarchista tak je to v poradku, je to jen bunda, kdyz si ji vezme clovek s holou hlavou uz je to nacisticke :D :D a to nema bomber s nacismem absolutne nic spolecneho. Jen ze byla oblibena u skinheads prave pro sve kvality (tepla, lehka, jen tak se neposkodi ani v pripade poulicnich bitek) Vidime jen to, co chceme videt. Nebyt pomatencu, tak ani slovenska moderatorka nema potize a spanelsky vyrobce odevu se nemusi omlouvat za neco, za co se vlastne ani omlouvat nemusel a nemel.. Divim se, ze jeste neni zakazana prodej naradi typu kladivo a srp jelikoz jde o symbol komunisticky, nebo vozy znacky Mercedes z duvodu vladnich vozu nacistickych pohlavaru a BMW protoze jejich motory uzivali pri vyrobe nacistickych letounu. Ale az nebude na co ukazovat, tak i na ne dojde :D :D :D „checht“ ..se pos.....u :D

Upravil/a: Banán88

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

To není jen nacistický symbol, má více významů.

Co se týká tr. práva, tak v případě problémů, budeš muset prokázat, že to s nacismem nic společného nemá. Obžaloba by prokazovala opak, pokud nechodíš na nějaké ty nacistické akce a nikde nehajluješ, tak si myslím, že se obhájit nebude problém. Soudci jsou většinou lidé vzdělaní a mají dost načteno k tomu, aby to pochopili jako symbol i jiných vyznání. Je to třeba i v tantře.
Doplňuji:
Ještě doplním, že znám člověka který ji má na hrudi vytetovanou, jen tak, není v ničem zakomponovaná. Nikdy žádný problém s policii neměl, jen armáda ho odmítla do svých řad.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nevíteto?

Asi můžeš. Ale nevím, jestli se ti bude pokaždé, když se půjdeš koupat, chtít to někomu vysvětlovat. 🙂 Ne každej to pochopí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Záleží na Tobě. Není to jen nacistický symbol, ale v dnešní době ho většina lidí tak chápe. Podívej se na Banášovou, měla problémy s halenkou :

Zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/281464/a­dela-banasova-oblekli-ji-do-halenky-se-symboly-nacistu-nevsimla-jsem-si-toho-rekla-moderatorka.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivosek2

Svastiku můžeš alé přímo znak nacismu nemůžeš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

samotné rozhodnutie nechať sa tetovať je hlúposť.
rozhodnutie nechať si vytetovať akúkoľvek svastiku je hlúposť na kvadrát.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Banán88

arygnoc: netvrdil bych tak otevrene jestli je hloupost nechat se tetovat, tetovani je kultura, ma duchovni zaklady. Nekdo to dela z rozmaru typu „ja chci taky, je to moderni“ , ale mnozi jini v tom vidi vice, nez kam vidis ty.. Hovorit o tom jako o hlouposti je stejne, jako hovorit o zdravem stylu zivota co by hlouposti, nebo udrzovani si tela v kondici co by hlouposti, noseni nausnic a jinych sperku co by hlouposti.. Samo o sobe o tom takto hovorit je HLOUPOST ;)

před 3442 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek