Verona14

Mohu si nechat vytetovat svastiku, zakomponovanou v jiném motivu?

Mám vytvořený návrh na tetování, mám tam symboly které pro mě něco znamenají. No a taky malý znak svastiky. svastiku nemyslím kvůli nacismu nebo tak, ale jak jistě víte tak to má normální význam..... jo a tetování by nebyla na moc viditelném místě, jen v plavkách.. dík za odpovědi

Nejlepší odpověď
Banán88

dotaz pro me jak delany HA HAAAAAA :D
.. se svastikou budes mit problem kdykoliv a kdekoliv, buh vi, jestli ji sam tater udela. Jde o to, ze spolecnost je k mnoha motivum zaslepena a radi je pouze tam kam saha jejich vzdelani. Sam mam na zadech orlici, ano, tzv risskou, ovsem vychazi z rimske legie a to uz take malokdo vi .. nevadi.. Ja to preziji.. Ale hodne dlouho mi trvalo, nez jsem nasel ochotneho a schopneho tatera. To byl orisek nejvetsi, nakonec jsem nasel taterku ktera mela prehled, byla schopna a nepojala me hned u dveri jako zas… nacka.. Mam i Jezise a pritom nejsem verici, proc by ze me mela orlice delat nacka? Ale spolecnost je otupela.. Pocitej s tim ;)
Doplňuji:
viz marci1: nadherny priklad jak lide reaguji na neco zcela neskodneho, az absurdni prijde mi a pres to. Lidska hloupost nezna mezi. Za chvili se budou i energetici omlouvat za vystrazna znaceni.
Ono je to vse o tom, jak kdo chce skodit a jak se to komu hodi. Uz takova neskodna bunda zvana bomber vychazi ze strihu stylu leteckeho, letali v nich spojenci a dnes? Kdyz si ji vezme levicovy anarchista tak je to v poradku, je to jen bunda, kdyz si ji vezme clovek s holou hlavou uz je to nacisticke :D :D a to nema bomber s nacismem absolutne nic spolecneho. Jen ze byla oblibena u skinheads prave pro sve kvality (tepla, lehka, jen tak se neposkodi ani v pripade poulicnich bitek) Vidime jen to, co chceme videt. Nebyt pomatencu, tak ani slovenska moderatorka nema potize a spanelsky vyrobce odevu se nemusi omlouvat za neco, za co se vlastne ani omlouvat nemusel a nemel.. Divim se, ze jeste neni zakazana prodej naradi typu kladivo a srp jelikoz jde o symbol komunisticky, nebo vozy znacky Mercedes z duvodu vladnich vozu nacistickych pohlavaru a BMW protoze jejich motory uzivali pri vyrobe nacistickych letounu. Ale az nebude na co ukazovat, tak i na ne dojde :D :D :D „checht“ ..se pos.....u :D

Další odpovědi
zzzzz

To není jen nacistický symbol, má více významů.

Co se týká tr. práva, tak v případě problémů, budeš muset prokázat, že to s nacismem nic společného nemá. Obžaloba by prokazovala opak, pokud nechodíš na nějaké ty nacistické akce a nikde nehajluješ, tak si myslím, že se obhájit nebude problém. Soudci jsou většinou lidé vzdělaní a mají dost načteno k tomu, aby to pochopili jako symbol i jiných vyznání. Je to třeba i v tantře.
Doplňuji:
Ještě doplním, že znám člověka který ji má na hrudi vytetovanou, jen tak, není v ničem zakomponovaná. Nikdy žádný problém s policii neměl, jen armáda ho odmítla do svých řad.

Nevíteto?

Asi můžeš. Ale nevím, jestli se ti bude pokaždé, když se půjdeš koupat, chtít to někomu vysvětlovat. 🙂 Ne každej to pochopí…

marci1

Záleží na Tobě. Není to jen nacistický symbol, ale v dnešní době ho většina lidí tak chápe. Podívej se na Banášovou, měla problémy s halenkou :

Zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/281464/a­dela-banasova-oblekli-ji-do-halenky-se-symboly-nacistu-nevsimla-jsem-si-toho-rekla-moderatorka.html

ivosek2

Svastiku můžeš alé přímo znak nacismu nemůžeš

arygnoc

samotné rozhodnutie nechať sa tetovať je hlúposť.
rozhodnutie nechať si vytetovať akúkoľvek svastiku je hlúposť na kvadrát.

;-Q

Banán88

arygnoc: netvrdil bych tak otevrene jestli je hloupost nechat se tetovat, tetovani je kultura, ma duchovni zaklady. Nekdo to dela z rozmaru typu „ja chci taky, je to moderni“ , ale mnozi jini v tom vidi vice, nez kam vidis ty.. Hovorit o tom jako o hlouposti je stejne, jako hovorit o zdravem stylu zivota co by hlouposti, nebo udrzovani si tela v kondici co by hlouposti, noseni nausnic a jinych sperku co by hlouposti.. Samo o sobe o tom takto hovorit je HLOUPOST ;)