klaforan

Mohu si dovolit rozcuchaný účes

Je mi 55let a líbí se mi tento styl účesů

Nejlepší odpověď
nature

Dobrý den, určitě doporučuji, i když na věku nezáleží, věřím že by to mohlo působit příjemným moderním a mladistvým dojmem. Musela bych vidět jak vypadáte, abych mohla posoudit blíž. A pokud se rozhodujete i pro barvu, typologie napoví.

Další odpovědi
Slonisko

určitě když se vám to líbí mojí mámě je 60 a taky chodí oblékaná a učesaná jako mladice a můžu říct že ji to dělá mladší a sluší jí to.Tak hodně štěstí a nebojte se toho

eva

Určitě ano.Kadeřnice si s vámi určitě poradí a vytvoří vám účes i vzhledem k věku.
Každý má nosit co se mu líbí,hlavně když se v tom dobře cítí a je se sebou spokojený 🙂

JayDee446

Proč ne? Určitě budeš vypadat mladší :)

áńá

proč by ste nemoch.kdyš se vá ten styl líbí.

Nuk nuk

Asi bych Vás musela přinejmenším vidět, abych to mohla objektivně posoudit. Ale pokud jde o věk, s tím bych si nelámala hlavu. POkud se Vám ten účes líbí, pak v tom nevidím nejmenší poroblém.

Džanička

Pokud se Vám tento styl líbí,tak určitě do toho,s tímto účesem nic nezkazíte,a navíc kadeřnice Vám v tomto ohledu také ráda poradí.