Anka1597

Mohu si dát dohromady prášky kinedryl a ibalgin?

Nejlepší odpověď
Conchus

Jistě, že ano. Budeš mít trochu motolici, ale když v tomto nepojedeš každý den, tak to přejde

Další odpovědi
venkovan

Dohromady bez problémů. Ale přeci jenom léky by se měly uschovávat podle druhu v originálním balení i příbalovým letáčkem a nemíchat je dohromady.
Může dojít k záměně.

Fill

i když bych doporučil spíše proti zvracení nebo nevolnosti Torecan a ibalgin bych vyměnil za ibumax k tery více šetří žalůdek