Natáluška

Vezmou mě na střední školu pedagogickou, když mám v 8. třídě dvě trojky?

Odpovědi
metalavenged

Jestli ta střední škola má přijímací zkoušky, tak je tvůj průměr vcelku jedno. Snažit se můžeš až na přijímačkách.
Pokud berou na průměr, tak se to snaž nějak vyrovnat ostatními předměty. Na počtu určité hodnoty nezáleží. :)

ivzez

Zeptat se můžeš, ale odpověď získáš
ve škole, na kterou se míníš přihlásit.

Obecně:
Pokud nejsou trojky nejsou z profilových předmětů a pokud bude výroční vysvědčení z 8. + pololetní z 9. třídy lepší, mohla by se na školu dostat.

Zeptálek

Záleží jak napíšeš příjmačky