Lucimia

Mohu se zeptat ještě na něco

k tomu dotazníku? Jak mám ve wordu udělat takové ty rámečky, které může ten respondent označit? Bývají to kolečka, nebo mají i na výběr při rozkliknutí rámečku. Víte někdo?
Doplňuji:
Promiňte, ale vůbec nevím kde je najdu. Mám office 2007. Hledám to tu a nikde to nevidím… Děkuji..

Nejlepší odpověď
mosoj

Osobně bych takovýto problém řešil v excelu.
Je to program daleko lépe stavěný pro podobné účely.

Další odpovědi
annas

Když otevřete základní stránku Dokumentu WORD, klikněte na Vložit (2.v řadě nahoře vedle Domů)), objeví se nápis Obrázek, Klipart, Tvary a v nich to je.

anonym

třeba pomocí automatických tvarů…

office 2007 → záložka vložit → tam sekce Ilustrace → a tam tvary

jinak pokud to opravdu budete dělat ve wordu, tak doporučuji si udělat jednu „kostku“ na zaškrtávání a té upravit velikost a tu pak kopírovat.. usnadníte si práci s měněním velkostí a navíc budou všechny stejně velké..