Avatar uživatele
iceT

Mohu se zeptat?

Jen tak zhruba v čem si myslíte,že by mohl být problém.Ale od začátku:včera jsem zjistila,že mi z přátel na FB zmizela jedna kamarádka a nelze ji na FB najít,jako kdyby si zrušila profil.Tak jsem se jí dnes zeptala,co si o tom mám myslet(bože,to je jak otázka od pobucha)no a v tom je právě ten zakopaný pes.Ona říká,že se na FB vůbec nemůže dostat,a že se na horní liště ukáže trojúhelník a hlásí to něco o šifře,přitom na jiné stránky se dostane úplně v pohodě.Nevíte co by to mohlo být?Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, johana 56, briketka10, anonym před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejlepší bude, když půjdeš do nápovědy > dole klikneš na „nahlaste problém“. Dej tomu co největší urgenci, protože ti můžou zpětně napsat, jak jsou vytížení atd.
Doplňuji:
burak: No jo, to jsou ty oblíbený jména jako Didlinka Lalinka Bubu apod. :D

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Nemusí to mít nic společného s tím trojúhelníkem, pokud její profil jevil alespoň nějaké podezření, že je falešný, mohl uváznout v síti facebookových robotů co loví falešné profily. V poslední době ve velkém :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

mě se to nedávno taky stalo,chtěla jsem se přihlásit na FB a ono to nešlo,ukazovalo mi to že profil je deaktivován z důvodu že tam mám fiktivní jméno,stejně jako tady jsem na FB pod přezdívkou,tak jsem musela změnit jméno a už mi to zase funguje

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Díky za dotaz.I já mám podobný problém,ale se svým profilem.Přišel mi email,že se mi na něj dnes ve tři ráno přihlásil někdo z Karviné,proto je zablokovaný a nemám k němu přístup.Po urgenci mi třikrát poslali nový přístupový kód a potom oznámení,že limit obnovení je vyčerpán a účet je nadále blokovaný.Tak nevím,co s tím…

před 4212 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek