iceT

Mohu se zeptat?

Jen tak zhruba v čem si myslíte,že by mohl být problém.Ale od začátku:včera jsem zjistila,že mi z přátel na FB zmizela jedna kamarádka a nelze ji na FB najít,jako kdyby si zrušila profil.Tak jsem se jí dnes zeptala,co si o tom mám myslet(bože,to je jak otázka od pobucha)no a v tom je právě ten zakopaný pes.Ona říká,že se na FB vůbec nemůže dostat,a že se na horní liště ukáže trojúhelník a hlásí to něco o šifře,přitom na jiné stránky se dostane úplně v pohodě.Nevíte co by to mohlo být?Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepší bude, když půjdeš do nápovědy > dole klikneš na „nahlaste problém“. Dej tomu co největší urgenci, protože ti můžou zpětně napsat, jak jsou vytížení atd.
Doplňuji:
burak: No jo, to jsou ty oblíbený jména jako Didlinka Lalinka Bubu apod. :D

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Nemusí to mít nic společného s tím trojúhelníkem, pokud její profil jevil alespoň nějaké podezření, že je falešný, mohl uváznout v síti facebookových robotů co loví falešné profily. V poslední době ve velkém :)

anonym

mě se to nedávno taky stalo,chtěla jsem se přihlásit na FB a ono to nešlo,ukazovalo mi to že profil je deaktivován z důvodu že tam mám fiktivní jméno,stejně jako tady jsem na FB pod přezdívkou,tak jsem musela změnit jméno a už mi to zase funguje

johana 56

Díky za dotaz.I já mám podobný problém,ale se svým profilem.Přišel mi email,že se mi na něj dnes ve tři ráno přihlásil někdo z Karviné,proto je zablokovaný a nemám k němu přístup.Po urgenci mi třikrát poslali nový přístupový kód a potom oznámení,že limit obnovení je vyčerpán a účet je nadále blokovaný.Tak nevím,co s tím…