dandajen

Mohu se vás zeptat, kolik má vážit bratr, když je mu 19 let?

Když se váží, tak má aritmerický průměr 61,2 kilo. Je to v pohodě nebo ne. Prosím, odpovězte co nejrychleji. Předem děkuji.

Odpovědi
quentos

„Má vážit“? Na to není žádný zákon, může vážit, kolik chce.
Pokud jde o to, zda netrpí nadváhou, tak na posouzení tohoto nemáme dostatek informací. Abychom mohli provést výpočet tzv. BMI, museli bychom znát bratrovu výšku. BMI si pak můžete už spočítat sám např. na http://www.vy­pocet.cz/bmi, kde se dozvíte vše potřebné, tedy i to, zda je hmotnost Vašeho bratra v normě.

Zdroj: http://www.vy­pocet.cz/bmi

MrZebra

70–80 kg je tak akorát.

ivzez

To záleží na více okolnostech.
Váha se nepoměřuje k věku
(šlo by o dost zkreslený údaj),
ale k výšce.

Kolik bratr měří?

Kelt

Někdo má mohutnou kostru, hodně svalů. Podle toho se lidé dělí na určité somatotypy. Dále různí lidé mohou při stejném věku vážit různě. Určitě je váha v pohodě. Ale pokud tam ta desetiná čárka nemá být, pak při hmotnosti 612kg by to jistě nebylo v pohodě.