darkskorpion

Mohu se stát policistou nebo hasičem bez SŠ?

Chci se zeptat jestli se mužu stát policajtem nebo hasičem pokud nemám střední školu.Jsem ve velmi dobré kondici a mám výbornou a vhodnou postavu na tuhle práci.Prosím tedy o radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nemůžeš – jednou z podmínek přijetí je maturita.

Další odpovědi
Aneta9874

Ahoj já si myslim že nemůžeš protože kdybysi mohl tak bi tam šel dneska každý a to taky nejde navíc ta maturita je základ aby tam nebyl kdejaký blbec jako kamarád pepa ten je sice u policie ale maturitu si skoro koupil a je z něj tedka blbec nezná zákony když zastavil kamaratku lucku tak mu řekla že nemá pravdu a on se naštval a pak kamaratka musela na úřad a zjistili že neměl pravdu na víc pije jako jednou v baru tady se ožral tak že ani nemohl dojít domů a musela jsem ho nést a přitom mi furt sahal na prsa a říkal jak jsem hezká

honza19hk

ne, hasičem ano ale leda dobrovolným, k profíkům potřebuješ maturitu.