zjentek

Mohu se radikalizovat v dobromila, tak zvaného sluníčkáře?

Radikalizace a následné konání nekonečného dobra.
A pokud je to vůbec možný, tak olik tak asi by to mohlo vzít času?

Odpovědi
anonym

Pokud přemluvíš i Fanynku, tak si myslím, že byste to společně zvládli „relativně“ rychle. Pozveš domů pár nejbližších bezdomovců třeba na velkou hostinu – až se z tebe stane pan Sluníčkář? Kvůli nekonečnému dobru! Odpověz do diskuze pod otázkou. :)

ivzez

Radikalizovat se můžete, v co je Vám libo, do toho
Vám nemáme co mluvit… Ale nebyla by to škoda?

Sluníčkářům se – pokud vím – neříká dobromilové…

anonym

V dnešní době se radikalizovat za sluníčkáře ?
On ještě není v účinnosti zákon o zavření všech sluníčkářů na psychyatrii k Chocholouškovi ?

Drap

U tebe je ledacos možné. Myslím že během 14 dnů to zvládneš.

Šidlo

ak vstúpite do sekty

prípadne inej skupiny, ktorá na počkanie vymýva mozog.....

náckom stačí na výrobu jedného mesiačikára zopár hoaxov cez fb, slniečkári sú pokiaľ viem, menej krutí a tým pádom aj menej efektívni…