Mohu se po nanesení tohoto přípravku fénovat?

Ahoj, když si tento přípravek http://stylingove-pripravky.heu­reka.cz/goldwe­ll-kerasilk-instant-silk-fluid-125-ml/ nanesu na mokré vlasy a promasíruji, mohu si je pak vyfénovat?

Odpovědi
Anuket

U Goldwellu bych se toho nebála, je to kvalita. Zkus to a uvidíš. Pokud máš krepaté vlasy (stejně jako si jich „užívám“ já), tak asi víš, že po vyfénování míváš vyložené afro. Tohle by měl být uhlazující přípravek a tudíž by mu ani fénování nemělo dělat potíže, ale není to zcela jisté, dost záleží na pravidelnosti používání a zda Tvým vlasům sedne. Zkus to a uvidíš.