Wang

Mohu s francouzskýma holema na palubu letadla?

Pustí mě bez problémů s holemi (hliníkové) do letadla. Chystáme se s rodinou na dovolenou, doprava letecky. Povedlo se mi teď zpřetrhat si kolenní úpony. Nebo to budu muset zvládnout úplně bez nich?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud máte papír od doktora, že jsou potřeba tak by neměl být problém. Jinak by to byla diskriminace a možná i jednání s rozporu s dobrými mravy.

Další odpovědi
quentos

Podobná otázka padla na Yahoo Answers a podle respondenta, který podobnou situaci zažil, záleží na konkrétním dopravci – někteří Vás s nimi pustí bez problému (jen Vám je vezmou při procházení kovovým rámem a pak zase vrátí), u jiných je tomu tak, že Vám je vezmou a v případě potřeby si přivoláte letušku, která Vám je buď na chvilku půjčí nebo Vám s přemístěním rovnou pomůže.

Zdroj: http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2012­0617210852AAz­SSN3