1jirka22

Mohu reklamovat mobil, i když je prasklé sklo?

spadl mi mobil, ale už delší dobu jsem chtěl reklamovat mobil… problém s baterkou :( je velký problém to sklo? ´Je prasklé v dolním rohu :)

Odpovědi
www

Samozřejmě můžeš. Na to sklo se tě předpokládám sami zeptají, zda to chceš/nechceš opravit – za peníze, mimo záruku.

Zdroj: Zkušenost

jáára

Reklamuj tu baterku, třeba ti vymění i to sklo, ale nespoléhej na to.

Třeba servis Asus mi takhle opravoval PDA běžně. Sám sem si měnil paměti na desce z 64 na 128MB a po čase odešel GSM modul… Reklamaci uznali. Sice vyměnili desku za s 64MB RAM, ale neřekli ani popel. + sem dostal novej kryt, který u toho PDA praskal. To byl rok 2008.