zjentek

Mohu položit psovi k jeho misce minerální liz neboli kamennou sůl?

Můžu Fanynce k mističce s vodou položit liz? Lízne si podle svý potřeby?
Bude si v případě potřeby lízat, jako třeba kanec, vysoká, žirafa či kůň?

Nejlepší odpověď
anonym

Dal bych jí kousek a pak by se nemuselo stát, že se tím předávkuje. Myslím si, že v psím žrádle co prodávají nějaká sůl bude, takže psi pokud to jí mají asi soli dost. I když kdo ví? Možná by nebylo od věci někdy ochutnat psí konzervu?

Další odpovědi
deny55

To bych nedělal,sůl ve větším množství může psům dost ublížit.Přiměřené množství mají v běžné stravě.

Drap

Položit můžeš, moc si ale lízat nebude. Pes neni kráva.