Mohu přihlásit vozidlo v jiném okrese než mám trvalé bydliště?

Dobrý den.Chci se zeptat zda je možno přihlásit vozidlo v jiném okrese než mám trvalý pobyt. Bydlím na Mělníku a trvalý pobyt mám úřední a v jiném okrese. Děkuji

Nejlepší odpověď
mj81

Vozidla se nepřihlašují podle okresů, ale podle obcí s rozšířenou působností (ORP), je jich celkem něco přes 200 (proti cca. 70 okresům), seznam v příloze. Vozidlo je možno přihlásit pouze tam, kde má jeho majitel trvalé bydliště, jinde to nejde.

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Seznam_ob­c%C3%AD_s_roz%C5%A1%C3%A­D%C5%99enou_p%C5%AF­sobnost%C3%AD