defend

Mohu při probíhajících aktualizacích na Windows 10 normálně prohlížet stránky?

Mohu při probíhajících aktualizacích na w 10 normálně surfovat?? myslím tím prohlížet weby a tak??Mslím tím, že používám defender, při W 10 naprosto mi stačí a občas mě upozorní, že je třeba ho aktualizovat, trvá to asi 10 minut, tak jestli mohu při té probíhající aktualizaci používat počítař?? díky

Odpovědi
Löwe

Jaké aktualizace máte na mysli? Pokud ze staršího operačního systému (Windows 7, 8, 8.1), poté je odpověď ne.

quentos

Löwe: pokud by to bylo ze staršího operačního systému, tak to už není aktualizace (update), ale upgrade :{)>

Löwe

quentos: Ano to je pravda, ale pozná normální uživatel rozdíl mezi update a upgrade? Pro většinu normálních uživatelů je vše prostě aktualizace. Tohle je trošku ošemetné. Ten smajlík na konci se mi opravdu líbí, nicméně dovolil bych si ho trošku pozměnit. :(){ :|: & };: