dzarda94

Mohu pracovat v německu pokud mám invalidní důchod?

Mohu pracovat v německu pokud mám plný invalidní důchod? V čechách to podle ossz není problém, jen mi ho při komisi nejspíš sníží nebo seberou, ale že se to prý nekontroluje jestli pracujete. Zajímalo by mě jak je to v německu.

Odpovědi
ladan84

Tím, že začnete pracovat v zahraničí, se nic nemění na to, že vám invalidní důchod bude vyplácet ČSSZ. Jak sám píšete, ČSSZ nemá problém se zaměstnání a to pochopitelně platí i pro zaměstnání v zahraničí.