Anonymní :)

Mohu pozadat o soudni prikaz zakazu priblizeni na zaklade dozivotnich psychickych pozustatku otcova jednani??

Odpovědi
Drap

Ano, pořádat můžeš o cokoli. Otázkou je, jesti to prokážeš. V případě že už to bylo v minulosi soudně projednáváno, tak to bude snadné.

gecco

  1. nezakládej další dotazy, použij Doplnění nebo Diskusi k dotazu původnímu
  2. velmi pravděpodobně ne – musela bys prokázat, že současné otcovo chování zakládá důvod k nějakým reálným obavám o tebe či tvou rodinu (výhružky, pronásledování, napadání…)

Jak už jsem ti psal v minulé odpovědi – pokud můžeš takové skutečnosti ze současné doby prokázat, obrať se na právníka (nebo rovnou Policii ČR).
Pokud ne, je zbytečné se tím vůbec zabývat.
___
…" na zaklade dozivotnich psychickych pozustatku"… – upřímně – s takovýmto odůvodněním si spíše vykoleduješ hospitalizaci na psychině, než nějaké soudní opatření…