Avatar uživatele
anonym

Mohu použít k nakládání zelí plastovou nádobu?

Objednala jsem si krouhané zelí a a nakládám ho jako obvykle do sklenic. Jenže mám nedostatek sklenic (nebo moc zelí) a tak potřebuji improvizovat. Myslíte, že můžu využít plastovou nádobu s víkem (původně chladicí box do auta) a jak mám postupovat?
Doplňuji:
mowla: kdybych měla na dosah kameninový hrnec nebo bečku, tak to neřeším!
beer: já právě našla takovou plastovou věc, ve které vozím jídlo v autě. Dávají se do toho zmrzlé náplně z mrazáku aby se zachoval chlad a celé se to dokonale zavře. Je to taková lednice do auta, ale ty náplně bych samo nepoužila. Když jezdím po výstavách se psy, vydrží mi tam jídlo bez problémů i několik dní. Je to asi plast vhodný k potravinám a dobré víko.
Asi to prostě zkusím, ostatně: mám to zelí vyhodit rovnou nebo až po nezdařeném pokusu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? beer, bolak, Pájo, IK, anonym před 3814 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nevím, nevím – plastová.. raději, když už plastovou, tak nějakou od potravin ve velkém balení, kdy bývá potravina přímo v kontaktu s tím plastem – třeba od marmelády ap.
Kamoš kdys dělal v čemsi plastovém kvašáky, chutnali jsme a… více nikdy ))
Doplňuji:
Hotové potravině ten plast chladícího boxu nevadí. Jenže při tom mléčném kvašení jde o celkem agresivní proces a plast, který k tomu není vyroben se může chovat všelijak..něco se může dostat z plastu do zelí, cosi zase ze zelí do plastu atd.
Pokud nic jiného není doma ani v okolí (viz odp. www), vyzkoušej a holt se vokáže ))

Upravil/a: beer

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elekrikář

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jde použít i silný igelitový sáček Jde o to zabranít oxydaci zelí vzduchem a kontaminaci kvasnými muškami. Zelí musí být potopené ve vymačkané slané šťávě nebo ve slaném vodním roztoku. Zatížené vyvařeným prkénklem a dlažební kostkou.Na použité nádobě tolik nezáleží.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano, můžeš…
Postupuj jako u sklenic – zelí prosol, okořeň a namačkej.
Trošku problematické je u takové nádoby (velké víko) zabránění vnikání vzduchu – přetáhni přes okraj plastový pytlík (pytel) s co nejmenším množstvím vzduchu a zajisti jej gumou.
A není lepší kameninový hrnec? 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Zkus to.
Ale jak píše beer, záleží na plastu a je to trochu sázka do loterie. Ne nadarmo se sklo a keramika řadí narozdíl od plastu k ušlechtilým materiálům.
Určitě dej vědět, jak to dopadlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Myslím,že by to šlo jen ta nádoba by asi už nešla použít na nic jiného. Zápach ,vůně po kyselém zelí v té nádobě zůstane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Měl bych stejné obavy jako Beer, ale pokud nic vhodnějšího není, vyzkoušej. Budeš ještě muset ten velký povrch něčím zatížit, aby zelí bylo pod vodou.
P.S: v okolí není žádné veřejné stravování? V hospodě, ve škole ap. bys našla vhodnější nádobu 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nojo, ochucené nakrouhané zelí musíš zatížit, aby pustilo šťávu a mohlo dobře prokysat. Asi bych v takovém přtípadě doporučilo ho důkladně prohníst ješětě před natlačením do nádoby. Na kysané zelí znám pouze dřevěné nebo kameninové soudky a zelňáky. Nezapomeň, že budeš muset dolévat vodu, aby bylo zelí ponořeno. Nemám představu, zda Tvoje nádoba bude tyto podmínky splňovat. Zkusit to samozřejmě můžeš. A já Ti budu držet palce, abys to nemusela vyhodit a bylo to dobré. Škoda každé zbytečné práce, ikdyž bez špatných zkušeností se nedají udělat ani ty dobré.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Před léta se kysané zelí prodávalo v dřevěných soudcích. Pro zjednodužšení jejich používání při sterilizaci a znovu použití. Se do nich dával igelitový sáček.

před 3805 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek