Anista

Mohu poslat do Kanady balík s alkoholem?

Posílám dvě plechovky piva s ostatními sladkostmi a slanými tyčinkami atd… Nevím, jestli mi to pošta dovolí odeslat. Děkuji za odpověď a hezký zbytek večera. Ž.

Nejlepší odpověď
da ny

Bez záruky dodání zásilky…
V rámci Kanady se do některých provincií nesmí dovážet žádné potraviny
max. malá osobní svačina…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Domnívám se, že dvě plechovky jsou zcela v pohodě. Jinak přesnější info najdeš buď na stránkách České pošty, nebo na celnici.

gecco

Odeslat jistě…
Nikdo ti ale nezaručí, že to dojde…
😉

anonym

Tak nevím, třeba takový absinth je povolený pouze v 9 zemích na světě.

anonym

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

anonym

Jeden můj známý byl na práci v Anglii a poslal peníze v hotovosti dopisem – nedošli.