Andy543

Mohu poslat balikem vanocni cukrovi

Dobry vecer zajima me zda mohu zaslat vanocni cukrovi a dalsi sladke z Anlie do Ceska dekuji

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud nejde o potraviny rychle podléhající zkáze (což asi nejde), neměl by být s jejich posláním či doručením žádný problém (jen označ balík jako Křehký/Fragile – aby nedošlo krmení pro ptáčky)…
😉

Další odpovědi
Kelt

Pokud to bude letecky se správnou adresou a správně zaplaceno, měl by balík včas. A nečekal bych až na týden před Vánocemi.

carpediem

Já posílala loni z česka do anglie, a došlo to po 2 týdnech, polámané a balík smrděl od nějakého benzínu, tak nevím kde to skladovali, už bych to neposlala, určitě ne přes ČP:-(((

Mc Merkurion

nám poslala známá z čech do čech,tejden před vánocema a došlo to až po třech králích >>> česká pošta je holt česká pošta…

da ny

Zkušenost nemám :(
Reaguji na Mc Merkurion
posílám balíky Českou poštou často (nikdy obyčejně), vždy na jméno a konkrétní poštu (Poste restante, k osobnímu vyzvednutí), protože u balíku „do ruky“ nebývá adresát doma vždy k zastižení. Podávám do 16h a druhý den je na místě ;)