Mohu podat předběžné opatření? Jestli ano, jak?

Dobrý den,
mám dlouhodobější problém s babičkama kvůli synovi, kterému jsou 4 roky. Neustále mi ho psychicky deptají, syn je plačtivý, nervózní, agresivní. Už to na mě zkoušeli s policií i se soudem, ale díky Bohu neuspěli. Soud několikrát odročovali, nakonec jim nezbylo, než ho zrušit úplně. Mám ověřené, že pokud se s nimi nestýká, je klidný, ve školce si ho všichni chválí, předtím měl problémy opět s agresivitou. Tohle vše řešíme přes poradnu pro rodinu, kde nám byla doporučena změna školky, jelikož v původní babičky pěkně zabodovali se svými řečmi, že jsem alkoholička, psychicky labilní, syna týrám, nestarám se o něj apod. Bez mého vědomí za ním do školky chodili, syn nevěděl, co se děje, byl zmatený. Nyní mám strach, že to zkusí i v nové školce. Existuje způsob, jak se tomuto ubránit? Pomohlo by předběžné opatření?
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
ReHu

Myslím, že by vám měli poradit v té poradně pro rodinu, kam chodíte, jak píšete.

nabubindes

aď je to jak chce, rozhodně bych postupoval společně se sociální pracovnici pro výchovu a mládež nebo jak se to jmenuje, jinak neuspějete