Avatar uživatele
anonym

Mohu podat předběžné opatření? Jestli ano, jak?

Dobrý den,
mám dlouhodobější problém s babičkama kvůli synovi, kterému jsou 4 roky. Neustále mi ho psychicky deptají, syn je plačtivý, nervózní, agresivní. Už to na mě zkoušeli s policií i se soudem, ale díky Bohu neuspěli. Soud několikrát odročovali, nakonec jim nezbylo, než ho zrušit úplně. Mám ověřené, že pokud se s nimi nestýká, je klidný, ve školce si ho všichni chválí, předtím měl problémy opět s agresivitou. Tohle vše řešíme přes poradnu pro rodinu, kde nám byla doporučena změna školky, jelikož v původní babičky pěkně zabodovali se svými řečmi, že jsem alkoholička, psychicky labilní, syna týrám, nestarám se o něj apod. Bez mého vědomí za ním do školky chodili, syn nevěděl, co se děje, byl zmatený. Nyní mám strach, že to zkusí i v nové školce. Existuje způsob, jak se tomuto ubránit? Pomohlo by předběžné opatření?
Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4958 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že by vám měli poradit v té poradně pro rodinu, kam chodíte, jak píšete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nabubindes

aď je to jak chce, rozhodně bych postupoval společně se sociální pracovnici pro výchovu a mládež nebo jak se to jmenuje, jinak neuspějete

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek