hylf

Mohu parkovat ve vjezdu k domu za předpokladu že nechám volný průchod 150cm

Dobrý den potřebuji vědět zda mohu parkovat ve vjezdu ke svému domu který je tak upraven a využíván za předpokladu že tam bud stát celý a volný průchod zůstává 160cm, Podle zákona musí být tuším 150cm.. Je tam zákaz stání tudíž se zde nedá parkovat na vozovce. A kde byla parkovací místa dali po obou stranách zákaz stání, proto potřebujeme vyřešit nějak parkování.. Děkuji Adámek

Odpovědi
cukrar

Pane Adámku, nevím kde jste vzal 150cm?
Nesmíte stát ve vjezdu, zakazuje to zákon 361/2000
Máte foto místa, nebo přesné GPS?