schacherlova

Mohu odstoupit od smlouvy, pokud mi poskytovatel jeste sluzbu neposkytl??

dobry den, 12.10.2012 jsem podepsala smlouvu o poskytovani mobilnich sluzeb se zavazkem 6 mesicu, s pozadavkem poskytnuti sluzby od 1.11.2012. Novy operator dosud moje cislo neprevedl(u druheho operatora nejsem vazana) mohu od teto smlouvy odstoupit? dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ano, písemně, doporučeně zaslat poštou, ne emailem . Důvod je pro rozpor a nedodržení smlouvy.

Další odpovědi
anonym

pokud je ten datum 1.11.2012 ve smlouvě, jde o neplnění jednoho z bodů smlouvy a je možné od ní odstoupit.

skorcovaz

14 dní na odstoupení smlouvy, sepsané mimo prostory obvyklé k podnikání máte od data započetí jejího plnění. Jelikož ještě nenastalo, smlouvu možno považovat za neplatnou.