Stingo

Mohu někde zdarma podat inzerát, že nabízím reklamu na mých webových stránkách?

Nejlepší odpověď
beer

Vybírej nějaké vhodné https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=in­zerát&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=inzerce+zdarma

Další odpovědi
Emefej

Pokud máš zajímavou cílovou skupinu a slušnou návštěvnost, tak se podívej např. na webtrh, webfair, webdeal nebo profibiz.

anonym

Inzertví servery – ´bazary´ apod…
Také můžeš na svůj web umístit ´reklamu´ – že prodáš/pronajmeš reklamní plochu.
Můžeš i na webech inzerovat výměnou – za umístění tvé reklamy na nich umístíš jejich reklamu na svém.
___
Samozřejmě je podstatné, jakou máš návštěvnost (a zaměření webu) – máš-li vůbec ´co´ nabídnout…

Reezo

Pokud z toho budeš mít pravidelný příjem, tak to pak budeš muset akorát danit a udělat si živnost

bolak

Lišáckej způsob jak inzerovat na Odpovědích.cz formou vhodně zvolené otázky ;)

Lamalam

Zaregistruj se na webtrhu, tam se toho prodává nejvíc. Pokud máš lukrativní cílovku a slušnou návštěvnost (ne 100 lidí denně), tak určitě něco najdeš. Počítej s tím, že většina inzerentů vyžaduje fakturu, takže živnosťák bude nutností, ale občas někomu stačí dohoda.