simoneta

Mohu navštívit jiného zubaře?

Dobrý den, jsem 12 dní po vytržení osmiček. Na vyndání stehů jsem byla před 5-ti dny. Když mi vyndal stehy, rána se za stoličkou rozjela a udělala se velká díra, hrozně to bolí a vytéká z ní hnis. Znovu jsem navštívila svého zubaře,ale odmítl mě vyšetřit,prý si to mám vyplachovat(což jsem dělal do teď). Do úst se mi ani nekoukl a víc se se mnou nebavil. Můžu navštívit jiného zubaře aniž jsem u něho zapsaná? Za necelý měsíc jdu na trhání druhé strany a tahle se mi ztěžka zahojí když mi hnisá. Prosím poraďte

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, můžeš zubaře změnit. Najdeš si jiného a on převod zařídí sám.

Další odpovědi
pusinka50

Ano, můžeš. Ale za podmínky, že tě přijme do stavu a podepíšeš u něj záznam pro zdrav. pojišťovnu.
Nemáš někoho, kdo by ti doporučil dobrého zubaře? Toho tvého bych tedy nechtěla. Horší je, že ti dobří mají již většinou nadstav pacientů.

anonym

Asi ne,jen pohotovost,tam vám ale udělají jen běžný zákrok,to by jste musela přejít k jinému zubaři,
mě jinej zubař taky odmítl,prej,že mám svého,tak si najděte jinýho,

briketka10

proč bys nemohla moje sestra nebyla
spokojena s mou zubařkou ke který já
chodím už dlouho a změnila ho, jenže
za cenu vypadlýh zubů, ale jde to :))

da ny

Šla bych na pohotovost, vypadá to na suché lůžko.....!
Pokud najdeš jiného, dobrého zubaře, bude se to rovnat zázraku ;)
Přeji hodně štěstí!