kecalka

Mohu nahrávat pomocí kamery bez internetu?

Mohu nahrávat pomocí kamery např. to co se děje na chalupě bez toho abych měla internet a obsah si potom přehrála? Nejlepší by to sice bylo sledovat online, ale internet se mi tam nechce platit. Děkuju za případané odpovědi :)

Nejlepší odpověď
mrblackwell

Určitě existují možnosti jak náhrát pomocí kamery co se děje na chalupě.Některé kamery nahrávají přímo na pamět'ové karty ze,kterých si pak záznammůžete přehrát.

Posílám odkaz,jsou tam třeba i kamery které se samy zapnou při pohybu a nebo mají i noční snímání.A nejsou ani moc drahé.

http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?category=0&chan­ge_view=1&order=d&sg=0&s­tring=Kamera+