Avatar uživatele
vivatisCZ

Mohu nahrát na youtube stejné video na dva odlišné účty?

Mam dva youtube kanály a zajímá mně jestl ikdyž nahraju stejné video na oba kanály jestli to půjde a jestli to je dovolené?

Zajímavá 0 před 4059 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Jestli je to dovolené, to Vám neřeknu, ale nahrát na více kanálů to video lze – vezměte si třeba písničky. Zadáte si tam nějakou a vyjede Vám několik stejných videí.

Osobně to ale nedoporučuji dělat, protože tím se jakoby to video stává méně atraktivním – už jen třeba to, že to rozdělíte do dvou kanálů, tak každé video bude mít menší počet zhlédnutí. Kdžy to bude v jednom, tak ten počet zhlédnutí bude vyšší a bude se zobrazovat výše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SpeedyCZ

Samozřejmě že můžeš, na youtube můžeš „legálně“ vytvořit asi 5 účtů. Pokud není video pod autorským právem, je to naprosto vpořádku a můžeš nahrávat tolik, kolik chceš. Naopak nesouhlasím s komentářem Bedyho, že „když to rozdělíte do dvou kanálů, tak každé video bude mít menší počet zhlédnutí“. Podle mě bude dvojnásobná šance na to, aby si ho lidé všimli, tudíž dvojnásobné zhlédnutí. Pokud chceš mít video populární, chce to samozřejmě ostatní informovat, třeba prostřednictvím Facebooku, Twitteru a hlavně dělat „dobrá“ videa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Franta Jouda

Ano, už jsem to i dělal, vůbec nechápu proč by to nešlo, pokud to teda není cizí video s autorskýma právama…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek