vivatisCZ

Mohu na svém webu prodávat použité hry?

Mám web o hrách a zajímalo by mně jestli tam můžu prodávat PC hry, které už nechci. Děkuji.

Odpovědi
Reezo

Záleží co je napsáno v licenční smlouvě, kterou potvrzuješ při instalaci 🙂

mosoj

Přečti si něco o autorském právu!
Doplňuji:
Pro svoji potřebu můžeš všechno, ale běda jak to začneš šířit ( prodávat).

Hlada

Chtělo by to víc informací. Za předpokladu, že máš vlastnoručně nakódované stránky na nějakém webhostingu a vlastní originální hry, které chceš prodat, tak je můžeš nabízet volně bez jakéhokoli omezení za jakoukoli cenu. Také si můžeš na svém webu zřídit bazar. Nesmíš jediné. Prodávat kopie.