jiriii

Mohu na sebe přihlásit auto když na mě není odhlášené? Je jen odhlášené na prodejce.Vše potřebné, VTP, K.sml. apd mám

Moc DÍK za info.
Doplňuji:
jenže prodejce to má na sebe pouze odhlášené!! Ne přihlášené.Nechtěl platit ekodaň.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud má auto odhlášené, vy si ho nahlásíte, zaplatíte piviné poplatky, doplatíte daň a neni žádný problém.

Další odpovědi
hanulka11

Jak může být na vás odhlášené ,když nebylo vaše – nějak jsem to nepochopila.
Přeci prodejce auto odhlásí a vy si ho přihlásíte .

baghira

Takže auto je v tzv. polopřevodu.
Kromě obvyklých dokladů potřebuješ plnou moc od současného majitele (tj. od toho, kdo to na sebe nepřihlásil). Jinak by to mělo jít normálně.

ARIS

To je nějaký zamotaný dotaz.
Prodejce odhlásí auto a vy si je jdete přihlásit …
Papíry máte, tak si je přihlaste.

jiriii

Osoba od které jsem to auto kupoval neměla tento vůz přihLašený na svou osobu. Původní majitel to na ní odhlásil a ona vůz nepřihlásila na sebe. No a já si ho ted od ní koupil a chci ho přihlásit na sebe a právě proto se ptám zda mohu přihlásit auto na sebe když majitel od ktereho jsem to kupoval to má na sebe jen odhlášené ne přihlášené. Snad mi rozumíte:-)