Lorax

Mohu na jednom PC mít 2myši/2kursory?

Jestli k tomu není nějaký program nebo tak něco

Odpovědi
Dochy

Windowsy jsou v základu stále jednouživatelské i když se snaží tvářit jinak. U jiných systémů, které jsou opravdu nativně víceuživatelské to jde. Ale každý uživatel má svou pracovní plochu a svůj kurzor. Dva kurzory na jedné obrazovce je problém… Možná to používá nějaký spec. program, ale nevím o žádném systému, který by to zvládal přirozeně sám o sobě.

jáára

dvě myši klidně kurzor jeden.

ve vmware workstation se to nechá použít, ale to je vlastně jinej počítač

V Settlers 2 jde pustit hra pro dva hráče na jednom PC, ale nikdy jsem nepřišel na to jak ovládat druhý kurzor. :D

talka

2myši/1kursor – spřažené – pro střídání rukou!