newtons

Mohu letět na ESTU do ameriky s jednosměrnou letenkou?

Dobrý den, ještě nikdy jsem neletěl letadlem a chci se zeptat, zda si mohu na ESTU zakoupit jednosměrnou letenku PRAHA-NY a zároveň mít koupenou zvlášť jednosměrnou letenku od jiné společnosti nazpátek: MIAMI-PRAHA.
To co mi vrtá hlavou je to, že když si koupím letenku, tak mi přijde mailem pouze rezervace v pdf na mail a tu pravou letenku dostanu až na letišti. Bude stačit předložit rezervaci té zpáteční letenky nebo to musí být součást i té letenky TAM, že to všechno bude v té samé letence a zároveň to bude oficiální letenka,ale ne jen rezervace.. Jsem z toho zmatený, pomozte mi prosím
Doplňuji:
//Jinýmy slovy, zda mohu zkombinovat jednosměrné lety nebo musím mít koupenou jednu, zpáteční letenku. V případě, že mohu kombinovat jednosměrné lety, jak doložím imigračnímu tu zpáteční letenku, když to bude pouze vytisklá rezervace. Stačí to?

Odpovědi
FiS

Bohužel, na jednosměrnou letenku Tě do USA nepustí ☹
Pokud budeš mít 2 jednosměrné letenky, pak je to pro vstup OK, ale jinak je to blbost. Pokud se totiž podíváš na nejrůznější weby – já používám www.svet-letenek.cz, tak zjistíš, že jedna jednosměrná letenka je mnohdy dražší než zpáteční. Pokud tápeš, tak se obrať na nějakého profesionála. Na SVĚTU LETENEK Ti určitě pomůžou. Najdou Ti levnou letenku, poradí, jak neutratit zbytečně navíc a pomohou Ti i s vyřízením ESTA.