annas

Mohu již vymazat potvrzení o převzetí formulářů, které se týkaly jarního sčítání obyvatelstva, bytů a domů?

Formuláře jsem odeslala elektronicky na ČSÚ.

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, sčítání je uzavřeno a neni důvod toto archivovat.

Další odpovědi
www

Samozřejmě, částečné výsledky a pokuty pro pár jedinců byly již dávno na netu, tak proč a na co to schraňovat?
Je to problém státu, ne „nás“, uživatelů 😉
Zdroj internet

tom004

Myslím si,že ano.Posílal jsem je také z počítače,pot­vrzení jsem vytiskl,a v Adobe Readeru vymazal.Výtisky jsem už také zlikvidoval.