Nikkkiii

Mohu jit zitra na vysekani osmicek, kdyz jsem dnes dostala antibiotika?

Dobry vecer, jsem objednana na zitra na vysekani osmicek, ale nevim jestli muzu jit, kdyz jsem dneska dostala antibiotika na zanet mocoveho mechyre? Dekuji za odpoved

Odpovědi
mosoj

Klidně jdi.

ReHu

Zavolej tam o nejdříve a domluv se s lékařem / kou.

arachis

určitě ne,jednou máte v těle infekci a to je nebezpečné,obzvlášť když si vezmeme fakt,že zuby jsou spojeny se srdcem.