HonzikPernik

Mohu jíst čokoládu, když po ní kýchám?

Nejlepší odpověď
marci1

Alergie na kakao se projevuje kopřivkou, vyrážkou. Můžeš být ale alergický na nějakou surovinu, která se v čokoládě vyskytuje : oříšky apod. 🙂

Další odpovědi
Drap

To záleží jen na tobě a na tvém rozhodnutí.

Kelt

Můžteš být alergický na nějakou přísadu v čokoládě. Dokážeš se vzdát čokolády? Vyzkoušej různé druhy čokolády, nejez celou čokoládu najednou – prosě zjisti odolnosst. Nebo si v lékárně sežeň nějaký prostředek, který by ti pomohl.

anonym

to je asi jako kdyby si jí jedl a posr… by jsi se. jedl by jsi jí?

klumprt

„Pokud ti čokoláda chutná víc než ti vadí kýchání, jez čokoládu.
Pokud ti kýchání vadí víc než ti chutná čokoláda, nekýchej. “

  • Lao-c' –

lexx

změnit značku, po bílý třeba se nekejchá, odzkoušeno

Mika.0.1.

Jestli chceš, jez vždycky v pohodě čokoládu. Ale čokoláda není to pravé. Jez spíš kakao a produkty ,,z kaka´´. 🙂