PANÁD

Mohu jezdit s koulí za autem bez vozíku?

Je nutno vždy oddělat tažné zařízení, když nevezu vozík nebo mohu mát tažně trvale a legálně takto jezdit. Co na to vyhláška?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle typu tažného zařízení. Pokud je snímatelná koule, tak se musí vždy při jízdě bez vozíku oddělat. Pokud je nesnimatelná tak se s ní může jezdit i bez vozíku.

Další odpovědi
anonym

Můžeš,ničemu to nebrání,jen pokud máš kouli vyndavací,je to dárek pro zloděje,
jinak je vše ok.

cukrar

Pokud není třeba žádné nařadí na demontáž tažného, musí se sundat.