Verona14

Mohu jet v šortkách do divadla?

Myslíte že mohu mít do Prahy do divadla bílou košili s černou kostýmkovou vestou a k tomu tříčtvrtečný černý kalhoty\šortky? nebyly by to žádný sportovní nebo tak. nebo mám shánět sukni? já osobně bych si vzala ty šortky, protože v sukně nenosím.

Odpovědi
gecco

Mno – ještě je otázkou – do kterého divadla a na jaké představení – ale velmi pravděpodobně to bude OK. ´Přidej´ elegantní černé botky…
😉
Jsou v Praze i taková divadla, že i baby tam chodí v džínách.

anonym

To jsou vycházkové věci, k takové příležitosti celkem nevhodné, to už raději dlouhé kalhoty, ale ne džíny. Pokud je to odpolední divadlo, tak to by ty dlouhý šly, nebo nějaký kostýmek, na večerní bych si vzala malé černé, nebo tak něco.
Doplňuji:
A nevím, proč se vůbec ptáš, když se chceš jen ujistit, že budeš oháknutá skvěkle, ale zklamu tě, je to prostě nevhodné, nauč se rozlišovat, co si máš na sebe vzít do kina,nebo na lítačku po krámech a co do společnosti, do divadla, pak se nepotřebuješ teda na nic ptát, jdi si v čem chceš, na tebe tam budou koukat se zvednutým obočím, ne na mě, ty budeš pro srandu, ne ostatní.

anonym

Ještě bych vzal gumovky a beranici,,bylo by to komplet.
To se do do divadla taky hodí.

Emefej

Jdi v čemkoliv. Na Hrad pro státní vyznamenání se také může v mikině.

Děda Louda

Samozřejmě si můžeš na cestu vzít na sebe, co ti bude vyhovovat. Před vstupem do sálu se převlečeš v šatně a stejně (resp. opačně) budeš postupovat při zpáteční cestě.

Jitka478

<a href=„http://­www.seznam.cz“>le­hátko</a> [url=http://www­.seznam.cz]sez­nam[/url]
https://www.sez­nam.cz/

Verona14

díky všem, já se jen ptám co si mám schánět, takže netušim proč mi někdo odpovídá to co mi odpovídá. ale no…