Mohu jako zaměstnanec okamžitě ukončit pracovní poměr v podniku, když to tam těžce psychicky nezvládám?

Možnost že bych tam ještě šel neexistuje.

Nejlepší odpověď
Myšák V.

Můžete ale jen pokud se dohodnete se zaměstnavatelem o okamžité výpovědi.Pokud s tím bude souhlasit tak není problém.Ale nečekejte nic dobrého.
Jinak viz.rada výše.Ale je to na dlouho…

Další odpovědi
anonym

Ano, ale pouze v případě, že jste ve zkušební lhůtě. V ostatních případech doporučuji buď dohodu se zaměstnavatelem nebo navštívit lékaře, v tomto případě psychiatra, který posoudí, zda jste této práce schopen.

Miroslavst

Ne, toto není důvod k rozvázání prac. poměru.
Jediné co mě napadá je vystavení lékařského posudku o tom, že nemůžete tuto práci vykonávat a není možnost vás přeřadit na jinou práci.