Bronzový

Mohu do myčky aut - takové s těmi otočnými kartáči - i teď na podzim?

Manžel tvrdí že zateče voda do zámků, ty nestačí do zimy vyschnout a zamrznou. Jindy zase, že se tam poničí stěrače. Je to pravda, nebo jen nechce abych tam jezdila? Zkusila bych to jen jednou, hrozně mě zajímá jak to vypadá když sedím v autě a jezdí po něm ty kartáče:-D V sobotu jedem na svatbu, a to je dobrá příležitost, aby jsme nedělali v koloně ostudu;-) Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dančo, jezdím s auty do myčky už celé roky a celoročně. Vynechám pouze když mrzne, protože auto negarážuji a vlhkost by zamrzla v těsnění kolem dveří a všude jinde a poškodila je. Klidně jeď, kam voda zateče, během jednoho dne vše vyschne, do zimy můžeš umývat a umývat ještě mnohokrát.

Další odpovědi:

Do myčky jezdím celoročně a to i v mrazech, pouze ošetřím pryřové těsnění u dveří glycerinovým přípravkem a s sebou nosím v zavazadle rozmrazovač zámků a to i když nejedu z myčky. Na prvním ujetém km si dávám pozor při brždění, ale to i v létě. Myčka je pohodlná, rychlá,ekologicky přjatelnější než domácké mytí a řekla bych, že i levnější. Postoj tvého manžela nechápu, buďto pramení z neznalosti nebo z nedůvěry k tvým řidičským schopnostem ( bacha na anténu a zrcátka :D) nebo se mu vyplatí nechat auto umývat tebe. Já bych stávkovala !!!

Zlatý

Na tvém místě bych snoubence manželovým jménem přiměl k rozhodnutí počkat se svatbou do jara.

Zlatý

Je to možný ? 67 let po válce !

Zlatý

to tedy nechápu- já jezdím běžně a nenapadlo mě to co píšeš- spíš se bojí jestli to zvládneš :D:D:D

Diskuze k otázce

anonym

Danco, tak nechte manzela pred tou svatbou to auto vypulirovat samotneho.
Uvidite, ze v tom pripade by Vas hnal do mycky i v minus 20. !
A nebo : ja bych snad vymenila i manzela. :)
-iv-

Zlatý

Deli

-iv-, přesně jste trefila hřebíček na hlavičku. Manžel je zřejmě trochu diktátor, co? :-)

anonym

:)

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.