Angi-Shy

Mohu do mobilu Lenovo A6000 nainstalovat tuto klasickou 3×4 klávesnici?

https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.akeyboard&hl=cs zde jsem našla klasickou klávesnici pro android, ale nejsem si jistá jestli bude kompatibilní s mým mobilem. Vím jen, že má kamarádka má nějaký druh nového samsungu a po stažení 3×4 klávesnice se klávesnice v mobilu ani nenašla, tak jsem celkem skeptická.

Nebo máte jiný odkaz či tip? S počítačovou klávesnicí v mobilu se mi rvou nervy na kusy

Odpovědi
Löwe

Za zkoušku nic nedáte. (pokud je produkt zdarma)