beruskaa

Mohu dělat něco z jemnýma vlasama když je chci mít alespoň husté?

Nezáleži mi na ceně, ale neznáte nějaký šampon, balzám, aktivátor nebo olejíček, kúru atd.

Odpovědi
berlinacka

Pracovala jsem leta jako kadernice a tak vim,ze jemne vlasy jsou velky problem. Pro posileni vlasu je dobra kura ze zloutku,utreneho s par kapkama slunecnicoveho,a nebo jeste lepe olivoveho oleje. Po umyti hlavy vlasy lehce vysuste frote rucnikem a pote si vmasirujte pripravenou smes ze zloutku a oleje a vlasy obtocte pod igelitovou cepici,ci sacek,prekryjte lehce nahratym rucnikem,udelejte si jakysi turban a nechte asi pul hodiny pusobit. Pak splachnete dukladne teplou vodou,tak jak snesete. Vysousejte spise volne,a nebo fenem jen z vetsi vzdalenosti. 1× tydne staci. Pro vlasy je osvedcena rada pouzivat brezovy sampon,mate-li rychle se mastici vlasy,castym mytim se pak masti jeste rychleji,pouzijte obcas suchy sampon. Mne osobne se osvedcilo ,a to uz po cela leta,NEDAVAT si po umyti ZADNY regenerator,po nem jsem vzdy mela vlasy jemnejsi nez bez nej,slehle,proste nezvladatelne,i mo­je kolegyne to videly a nedavaly mi ho ,a jako takova kuriozitka; skoro 40 let si myji hlavu pripravkem na myti nadobi,drive Jarem,tady v Nemecku,kde ted ziji,vyhledavam jemu podobny -vlasy porad drzi a vypadaji pevnejsi. Doufam,ze vam moje rada pomuze,kazdopadne stoji za vyzkouseni

Kankys

Paruka

milablond

Obavam se, ze to je predem prohrany boj, mam je na hlave taky :( trapi me to kazdy den… Hlavne kdyz okolo sebe vidim ty krasne hrivy. Ale zase si rikam, ze mam lepsi postavu nez ty majitelky hezkych vlasu, co nekde vidim :) Chce to udelat si prednost z neceho jineho, nez jsou vlasy – ktere jsou vsak korunou krasy. Docela se mi osvedcil bio sampon Rhassoul – URTEKRAM, najdes na netu, nebo v Praze v Kotve v prodejne BIOOO. Sampon obsahuje drobny peeling a je takovy svezi. Myju dvakrat – prvni myti skoro nepeni, ale to druhe uz ano. Opravdu po nem vlasy uplne nelezi na hlave, ale jsou trochu nadzvednute. Doporucuju k tomu vzdy pouzit balzam, protoze mam pocit, ze sampon lehce vysusuje.

marci1

Překvapilo mě umývání vlasů Jarem na nádobí. Jak vlastně Jar může na vlasy a pokožku hlavy působit ( kromě toho, že vlasy odmastí ) ? Prosím nějakého odborníka o vyjádření. 🙂