valerietunov

Mohu dávat štěněti jablko?

Je mu 4 měsíce a jablko mu ,,jede,, . A někde jsem četla že je to pro něj velmi zdravé!!!Ale nejsem si tak úplně jistá,poradíte???

PS.: Je to čínský chocholatý pes labutěnka kdyby to pomohlo.
Je to kluk a velmi energický.
Nejí stonek ani většinu ohryzku (jadýrka…)
Děkuji za všechny odpovědi
Valerie

Odpovědi
anonym

Klidně mu jablka dávej, stonky a jadýrka ne, sušená jablka radši taky ne, není v nich voda, mohlo by ho bolet bříško
Doplňuji:
zapomněla jsem na slupky, ty taky ne

www

Pes domácí je natolik dnes už domestikovaný, že se chová spíše jako všežravec, nikoliv jako šelma. Z tohoto důvodu mu různá zelenina a ovoce velice chutná a nijak (vyjma zakázaných) neublíží. Jablko mu nevadí, i když jej zbaští celé 🙂
Praxe