slaisa

Mohu dát svou kočku v době mrouskání na kastraci?

Dobrý den, mám sedmiměsíční kočku, která se mrouská, mohu ji dát na kastraci teď, nebo mám raději počkat? Ptala jsem dvou veterinářů a oba říkají něco jiného, tak mě zajímají vaše zkušenosti, abych neudělala něco špatně. Předem děkuji, Němečková

Nejlepší odpověď
Ganymede

Dobrý den, naše kočka je po kastraci a půjde ve středu tahat stehy, takže ráda odpovím. Mně veterinářka říkala, že to v době mrouskání není dobré, protože je to docela rizikové jelikož to nějak všechno víc krvácí. Takže se s veterinářem domluvte a hned jak skončí říje běžte tam. Pokud budete mít nějaký další dotaz, klidně mi napište zprávu, ráda se podělím o zkušenosti, pokud vás něco bude zajímat :)