replicator

Mohu dát pavoukům k jídlu cukr?

Koupil jsem v obchodě PEDRO komprimátový mix, díval jsem se, že to obsahuje jen cukr (asi 93,8g na 100g)
To je na mě docela dost a tak se chci podělit s pavouky, kterých mám dost, ale nevím jestli mají rádi cukr a nechci, aby mi zde umřeli.
Nevíte jestli pavouci rádi cukr?

Nejlepší odpověď
briketka10

Český vědec objevil souvislost mezi chutěmi těhotných žen a pavouky:

http://zpravy­.idnes.cz/tehot­ne-zeny-si-jidlo-vybiraji-jako-pavouci-zjistil-cesky-vedec-pwx-/domaci.aspx?c=A101105­_220430_domaci_brm

Další odpovědi
Emefej

Cukrem nakrm mouchy a ty dej sníst pavoukům.

Pentomino

Tak když to jedí mravenci, tak možná i babouci. Nakonec kdoví, z čeho vlastně na poutích dělaji tu cukrovou vatu, že jo?

bolak

Neblbni tyve, nebo z nich uděláš cukrovkáře.. To by ještě tak scházelo, už tak nemaj kdovíjak snadnej život, když jim lidi jako já neustále trhaj nožicky a kradou mouchy který zrovna omotali, a bzučej a bzučej.. a ještě by si museli do konce života píchat inzulínový injekce..