atena11

Mohu dát kočce psí žrádlo?

Ahoj, v obchodě neměli žádné kočičí kapsičky a tak jsem koupila psí. Můžu jí vyjímečně ty psí kapsičky dát? Až tam budou mít kočičí, tak znovu koupím kočičí.

Nejlepší odpověď
gecco

Výjimečně – jednorázově, ano…
Pravidelné, dlouhodobé krmení kočky psím žrádlem (či naopak) zvířeti nedělá dobře…
😉

Další odpovědi
dudu

Určitě ano. Můj známý už několikrát po příchodu z hospody zbaštil večeři nachystanou psovi. Stále žije a dobře vypadá. I pes mu odpustil…

zzzlatokopka

U nás si kocour a pes vzájemně lezou do misky:-) a žijou:-)))
Vždy musi prubnout to, co má ten druhý:-)))

MirKop

No myslím, že ano. Když babiččin pes mohl jíst kočičí konzervy, tak proč by to nemohlo být naopak?

veselator1

Určitě, pokud to nebude nějak dlouhodobě, tak to kočka zvládne. Máme doma jak psa, tak kočku a oba si vzájemně občas lezou do misek. Zatím jsou oba v pořádku. Není to ale nic pravidelného. Je ale pravda, že psí kapsičky naší kočce chutnají, ale psí konzervy už tolik ne. Možná to bude tím, že v konzervách je maso na větší kusy.