Iw@

Mohu byt tehotna?

Ve ctvrtek a patek sem rano zvrace(zaludecni stavy). Naposledy sex sem mela pred 2mesici a myslime si s tim klukem ze nam kondom 100% nepraskl. dost sem se ale ten den bala skoly psali jsme prvni pisemku ale patek nechapu … ale vcera sem uz nezvracela a dneska taky ne . Menstruaci sem dostala ve ctvrtek rano. A mela sem druhy den celkem silnou ale dneksa uz ji skoro nemam coz to u me casto nebyva. Ale taky se tak trosku spatne stravuju nesnidam jim jen nekdy v 10 dopoledne ve 3 mam obed a pak se vecer prejim. Diky

Nejlepší odpověď
Hykam

A co takhle těhotenský test?

Další odpovědi
Funna

1/ přesně na tohle už ses jednou ptala a bylo ti odpovězeno…
2/ krvácení z pochvy neznamená, že je to přímo menstruace (sama píšeš, že to nebylo „standardní“), může to být prostě jen krvácení a při mimoděložním těhotenství je menstruace úplně normální…ty prostě chceš slyšet, že být těhotná nemůžeš…ale už si konečně připusť možnost, že můžeš a začni konat…

přestaň to řešit neustálými dotazy tady na netu, čekáš snad, že tě někdo na dálku vyléčí???
stejně ti tu nikdo pořádně neporadí, takže udělej si kolečko po příslušných doktorech: gynekologie, obvoďák, vyšetření žaludku, žlučníku…

jáára

100% v tom

anonym

Mohu být prezidentem (světa)!

anonym

Pokud jak sama píšeš,že kondom vydržel,tak se nemusíš ničeho bát,může to být jen nějaká porucha.
Doplňuji:
100%odpověď ti dá gynekolog.

jjj123456789

Ne.

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-co-mi-muze-byt-2

da ny

Kup si těhotenský test, navštiv lékaře – viz. Funna.
Dotazy kladenými zde nic nezjistíš.
Spolužačka má 3 dcery, u 2 těhotenství měla vždy 2 – 3 měsíce „menses“, pak jí gynekoložka oznámila, že je ve 2. a u třetího těhotenství již ve 3. měsícitěho­tenství.
Neptej se, jednej!

ahold

Proč se ptáš 2× na totéž. Admin by to mohl smazat.